Oferujemy profesjonalne kosmetyki do włosów, urządzenia, narzędzia fryzjerskie,  meble i akcesoria renomowanych producentów oraz artykuły jednorazowe, dezynfekcyjne i higieniczne dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem salonów na terenie województw podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Firmę tworzy dynamiczny zespół wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard obsługi i profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich środków dopasowanych idealnie do potrzeb klienta. Dzięki standardowi stałego rozwoju naszego zespołu poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, sympozjach oraz ciągłej obserwacji trendów pojawiających się w branży jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najbogatszą w regionie ofertę produktów oraz wsparcie merytoryczne dzięki czemu codziennie realizujemy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszej pracy jesteśmy w stanie zapewniać najnowocześniejsze rozwiązania i produkty dla salonów budując razem z naszymi klientami wspólny sukces jakim jest kreatywne fryzjerstwo  na najwyższym, europejskim poziomie.

Odwiedź nas aby samemu przekonać się jak atrakcyjne są nasze ceny, jak szeroka jest nasza oferta produktowa i szkoleniowa.  Najszybsza realizacja zamówień oraz darmowa dostawa to nasz standard. Nasi doradcy handlowi każdego dnia docierają do setek salonów w regionie oferując tysiące profesjonalnych produktów, dopasowanych dokłdnie do potrzeb i oczekiwań klienta.

Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz wszechstronnemu wsparciu pomagamy naszym klientom w osiągnięciu sukcesu w ich salonach. Motto, które nam przyświeca podczas naszej pracy na co dzień to dewiza Roberta Boscha sprzed 150 lat “Lepiej stracić pieniądze niż zaufanie”.

 

 

Hurtowna w Białymstoku

Ul. Zwierzyniecka 33/3

Tel. (+48) 510 777 921

Tel. (+48) 511 798 891

e-mail: modo@modo.info.pl

Zapraszamy w godzinach:

pn-pt 8:00 -16:00

 

 

Zapraszamy

 

Zadzwoń

+48 510 777 921

Odwiedź nas

ul. Zwierzyniecka 33/3, 15-246 Białystok